Project Description
Meer weten over de huurmogelijkheden in Pakhuis?
Over Pakhuis
Het Pakhuis is in 2014 opgeleverd door aannemer Hercuton en is gelegen op de TripleO Campus in Breda. Deze campus is het kristallisatiepunt voor creatieve, innovatieve en technologische bedrijvigheid in de regio Breda. Zo ook het Pakhuis, wat voor Kadans reden was het pand aan te kopen. De verwerving van het Pakhuis is voor Kadans de eerste stap geweest in de doorontwikkeling van de TripleO Campus.
Het Pakhuis is ca. 2.000 m² groot en wordt gehuurd door SVZ International, onderdeel van Royal Cosun, en Onestein, een implementatiepartner voor zakelijke software.
Huurders
SVZ International
Onestein
SVZ International
Het Pakhuis is langjarig verhuurd aan SVZ International, onderdeel van Royal Cosun. SVZ is een internationale organisatie en verwerkt fruit en groenten tot ingrediënten voor de internationale voedingsmiddelenindustrie. Op de locatie in Breda zit het hoofdkantoor en vindt onderzoek plaats.
SVZ heeft vestigingen in de Verenigde Staten, Spanje, België en Polen waar de afdelingen voor productie, sales, ontwikkeling en promotie gevestigd zijn.

Onestein
Software is geen doel, maar een middel. Het draait om het afstemmen van bedrijfsprocessen met IT, om zo de dagelijkse werkzaamheden optimaal te ondersteunen.
Onestein is een implementatiepartner voor zakelijke software. Vanuit een gedegen kennis van IT en business processen en een oprechte interesse in hun klanten leveren zij software waarmee ondernemers in staat zijn om hun eigen potentie maximaal te benutten.
Contactpersoon Pakhuis
Wilt u meer weten over de mogelijkheden voor uw bedrijf op TripleO Campus in Breda? Vul dan het onderstaande contactformulier in of neem direct contact op met:
John megens M: 06 10 73 10 43 T: 0411 625 625 E: j.megens@kadans.com

INTERESSE?
Neem contact met ons op voor meer informatie of een bezichtiging.